Pernenat 30 Janar, 2020 295

Regjistrimi i femijes

Prsh nena si jeni doja te pyesja nenat qe jetojn ne greqi e kan lindur ketej cfar procedura mund te ndjek per te regjistruar femijen ketu dhe ne greqi si dhe te bej pashaporten edhe te mar leket e lindjes ne shqiperi ne lindjen e dyte jetoj ne ishull flm klb


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X