Pernenat Shkurt 5, 2020 249

Pyetje rreth blerjeve online

Pershendetje nena. Ndoshta jam jashte diskutimeve por doja tju pyesja ,Kush nga ju ben blerje ne internet te veshjeve per gra ne Itali. Dhe nese Po tek cilat faqe. Kam bere disa ordine Po kam mbetur e zhgenjyer. Flm kush prgj. Ti keni mire behet  1. Nita Berisha

    Ku ke bler ti

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X