Pernenat 21 Dhjetor, 2020 9

Pyetje per pediatrin

Kam vajzen 6 muajshe,ne darke flen nga ora 8 ngrihet ne 3 me pi qumesht dhe nuk flen me deri ne mengjes.
Te lutem me ndihmo si te veproj

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X