Pernenat 21 Maj, 2020 474

Problem familjar

Prsh nena kam nje problem familjar jam 22 vjece kam nje djal 1 vjec jam e martuar jasht dhe kam 3 vite martes burri qe un jetoj esht i semure esht ber operacinon kur ishte i vogel nga zemra sepse esht me vrim ne zemer,Un ket gje se kam ditur dhe jam martuar me te mir po gjat ketyre 3 viteve ai nuk esht i afte per pun dhe ska punuar asnje her dhe as makines sdin ti japi ai esht 34 vjec komondohet nga prinderit shpi ska kemi jetuar bashk me familjen e tije, Ai me thot hajde dhe nje her se do marim shpi veq dhe do punoj por un skam shum besim. Ju nena cfar mendimi keni ju lutem jam merzit shum 😥

  1. Artila Berisha

    Per mendimin tim e dashur ai eshte burri yt, duhet te jesh afer tij si ne te mire, ashtu edhe ne te keq. Gabim ka bere qe nuk te ke tregu prej fillimit problemet e tij, por une mendoj qe cdo person meriton nje shans te dyte… shpresoj te jesh mire, me shendet dhe jete te lumtur

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X