Pernenat 15 Korrik, 2019 254

Pershendetje, kur duhet ta marr raportin pas lindjes?

Pershendetje nena. Uroj ti keni mire bebat. Kam lindur ne daten 6 te ketij muaj dhe kam paguar sigurimet shoqerore si e vetepunesuar. Raportin e paralindjes e kam mar tek konsultorja. Po raportin pas lindje 63 dite ku duhet ta mar. Se me than qe duhet ta kisha mar ne maternitet po atje SME dhan raporte. Ju lutem me ndihmoni si keni vepruar ju.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X