Pernenat 19 Nëntor, 2020 150

Pershendetje

Pershendetje Nena kam djalin 3 vjec ka 2-3 dite sikur i ka ikur pak zeri nuk ka pir dicka te ftoht as nuk ka temperatur jam e shqetesuar dikush nga eksperienca juaj ju lutem!

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Laringiti( ikja e zerin sic thoni ju) eshte nje semundje akute, ju rekomandoj ne ato momente ti jepni te pije caj te ngrohte ta mbuloni mire ne kushte shtepie mund ti beni aerosol dhe mund ti jepni sintredius nese shoqerohet me kolle te thate te shpeshte duhet ta dergoni je urgjence

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X