Pernenat 8 Janar, 2020 158

Pershendetje

Pershendetje ju lutem mund te me tregoni se si keni vepruar qe keni kaluar siguracionet e burrit ne emrin tuaj dhe keni perfituar ndonje pjes mujore per 1 vit se kam degjuar qe kan vepru keshtu po jo rrugen se si … Dmth un jam pa siguracione nuk perfitoj as gje ndersa burri po po si behet e mundur …. Ose nqs e km degjuar gabin me tregoni ndonje rruge qe te ndjek per te perfituar ndonje gje mujore .🙏🙏 Faleminderit pucje per bebushat ❤️


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X