Pernenat 21 Prill, 2021 0

Per nenat

Pershendetje nena jam shtatezane me javen e 26 dhe jam infektuar me toxoplamosa infeksioni qe merret nga macet .ju lutem kush nga ju e ka kaluar nga eksperienca si ju ka shkuar shtatzania se me sa me tha dokt eshte shum e rrezikshme per bebin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X