Pernenat 13 Maj, 2021 0

Për emigrantët

prsh . meqë në faqe ka dhe nena emigrante ,dua të ju bëj një pyetje .
A ka bërë ndonjëra nga ju dokumentat me ligjin që jeni 7 vite në greqi?
Nëse po ,ju lutem a mund të mi thoni procedurat afërsisht? Çfarë rrugë keni ndjekur ,dhe nëse keni marrë leje qëndrimi? pas sa kohësh ju ka dalë leja ?
ju faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X