Pernenat 26 Korrik, 2021 0

Onkologu

Dyshim per mase tumora ne gjoks pasi e preka me dore dallova nje gjender jo me dhimbje i kam bere te gjitha k9ntrollet analiza eko etj dhe citologjine dhe rezultati eshte citologji e formacio mamar sinister me permasat 3×2cm .2 lana te thata.pershkrimi mikroskopik strishot e ekzaminuara paraqesin nje celularizum abondant qelizash epiteliale me vendsje ne grupe ose papiloide me anizocitoze me anizokorioze atipike C4 .JU LUTEM ME JEPNI NJE SHPJEGIM AMUND TE JET MASE TUMORALE APO GJENDER DHJAMORE .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X