Pernenat 21 Maj, 2021 0

Njomza

Pershendetje deshta me bo pyte ne lidhke me te folirin e femis kom femin 22 muj per pos fjales me kurgjo se fol me kuptu kupton krejt po me fol hala se fol kurgjo qka muj me marr masa.

  1. Logopede Aurora Lushej

    Pershendetje uroj te jeni mire. A ka filluar te imitoje, arrin prsh. te imitoje tingujt e kafsheve apo objekteve rreth tij? a bebezon dhe flet ne gjuhen e e bebave? Nese pergjigjet per keto pyetje jane Jo, ju rekomandoj nje konsulte nga afer me logoped.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X