Pernenat 21 Dhjetor, 2020 5

Ngjyra e trupit te bebit

Pershendetje si jeni?
Jam nje grua qe kam 3 dit qe kam lindur nje goce dhe goca po me rri e kuqe, a eshte normale? A ndryshon ngjyra e trupit gjate diteve ne vijim? Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X