Pernenat 10 Maj, 2021 0

Nevoje per rroba per femije

Jam nji nene 23 vjece dhe kam nevoj per rroba per fmi kam vajzen 3 vjece dhe cuni 2 vjec dhe jam shtzan prap kush mund te me ndihmoj faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X