Pernenat 24 Nëntor, 2020 243

Ndime

Pershendetje jam 20 vjeqare dhe po pres femijen e pare.Si fillim un jam je muajin e 5 sapo kam hyrë dhe ne fillim kam pasur placenten poshte dhe ne kontrollen e fundit qe pata me ishte ngritur.Por qe disa dite po ndjej dhimbje barku dhe shpines .Dua ta di pse ndodh kjo ? 🥺

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X