Pernenat 26 Prill, 2020 384

Mpirja ne shtatezani

Përshëndetje deshta të pyesë mjekun/mjeken .Jam në javën e 36 të shtatezanisë po kam mpirje te duarve,këmbëve ,gjuhës dhe buzëve deshta të pyesë a është normale e gjithë kjo që po më ndodhë shtypjen saher pe mati e kam 110/70 .Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X