Pernenat 9 Tetor, 2019 752

Mjekim popullor me ushujza

Pershendetje! Doja te pyesja nese di ndonje nga nenat, a ka ne Tirane ndonje mjek popullor qe leshon ushujza( shushunja). Kerkoj per nje te afermen time, ka nje semundje shume te rralle ne muskujt e fetyres dhe doktoret ktu nuk I japin asnje mjekim. Me falni nese jam jashte konceptit te faqes. Faleminderit paraprakisht per pergjigjet


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X