Pernenat 26 Maj, 2020 106

Marrja e bonusit te bebit

Mirmengjes nena .Doja tiu pyesnja pasi keni lindur femijen ne greqi dhe keni regjistruar brenda 90 diteve sa eshte koha ne dispozicion qe te terheqesh bonusin .Dhe nese nuk je vet prezent per te terhequr bonusin me than qe duhet te besh prokur po nuk di si ta bej .Ku duhet te shkoj qe ta bej prokuren .A ka patur ndonjera kete rast qe ia ka marr dikush tjeter dhe si ka vepruar .
Faleminderit !


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X