Pernenat 30 Qershor, 2021 0

Lemza

Kam femijen me lemze qe kur ka lindur deri tani qe eshte 17 muajshe, e ze shpesh dhe mezi i ndalon. Per shembull, nqs i fillon ne mgjes e mban gjys ore i pushon pak e ze dy ore i pushon pak e keshtu gjithe diten. Nuk para i ndalon dhe me ushqim uje apo qumesht mezor. I kam dhene shurup per refluksin Gatsrotuss, e kam ndjekur me eko dhe cdo kontroll. Eshte permiresuar po prap si ka ikur.
Eshte sh e lodhshme tek vajza kur sterzgjatet kjo gje sepse dhe grindet.
Dojanje zgjidhje cfare duhet te bej apo si ta ndjek per ta sheruar. ANONIM


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Me rritjen do i largohet beni sh kujdes kur e ushqeni, kujdes nga i ftohti vazhdo me gastrotussin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X