Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Kolikat

Cfare me sugjeroni per kolikat e bebit.po bej 10 dite qe kam lindur e pediatria e maternitetit kur dola,me dha lenispas,d3+k1,dhe dha,per ti pire vajza.Kur e dergova tek konsultorja e lagjes me tha qe keto ilace nuk jepen se DHA jepet per prematuret e nderkohe vajza juaj nuk eahte femije premature,d3+k1 me tha qe do ta zv me nje ilac me pika,dhe lenispas qe ishte per kolikat me tha qe kjo i vonon zhvillimin e zorreve.Por ne fund mr tha qe ska gje meqe i keni blere jepjani deri ne fund.por tani vajza ka gati 2 dite qe eshte me bark dhe kons uuu ltorja me tha recol 5 pika ne dite dhe lenispas te mos tja vazhdoj
Por vajza ka dhimbje barku se i kerrcasin zorret e nuk po me ben fare rehat.as gjume nuk po fle dot.Cfare me sugjeroni?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X