Pernenat 29 Korrik, 2021 0

Kela

Përshëndetje kam vajzën në gji plus dhe shtes se nuk ngopet doja të dija nga ju a duhet ta bëj vaksinën e Covidit ju faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X