Pernenat Shkurt 19, 2020 218

Kam nevoj per mendimin tuaj

Pershendetje kam vajzsn 5 muajshe dhe me keshillimin e pediatres i kam filluar pak banane karrot molle dardhe dhe miell orizi nj her ne dite ne forem pureje por me pare vajza defekonte 1 her n dite normal pa shtrengime n ngjyre te verdh tani qe i kam filluar ushqim defekon 4-5her dhe si bark a ka lidhje kjo me ushqimin apo ndoshta do ti dal ndonje dhemb sepse edhe grindet.Takimin me pediatren e kam pas disa ditesh prandaj doja mendimin tuaj. Faleminderit per ndihmen!!  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Mund te jete ne fazen e pergatitjes se daljes se dhembeve, nese vazhdon shpeshtesia e jashtqitjes, mos i jep dardhe dhe nis pak fermente lattici (p.sh simbiosistem gocce 5 pika ne dite)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X