Pernenat 21 Janar, 2020 5919

Ju lutem me ndihmoni

Ju lutem kush mundet tme ndihmoje me ndonje dollap ose ushqime ose cte mundet per beben e vogel pelena qumsht pluhur cte mundeni ju lutem jetoj ne skamje jemi shumee te varfer rrobat I mbajme ne qese her me buk e her Pa buk rrim nuk kemi asnje kisht Brenda ju lutem vini doren ne zemer dhe na ndihmoni kush deshiron tna ndihmoje le te kontaktoje ne numrin 0698897721


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X