Pernenat 14 Korrik, 2019 1508

Jola

Pershendetje.Jam nje nene e re dhe kam djalin 5 javesh por sot dallova qe kur doli jasht ishte jeshil dhe nje si sekrecion i kuq dukej si gjak,dhe gjith diten djali sot ka qen si i pergjumur dhe grindej shum sikur kishte ndonje siklet.Jam shum e shqetesuar a mund te me ktheni nje pergjigje ju lutem?


  1. Mirjeta Paja

    Per jashteqitjen jeshile nuk besoj se ka ndonje problem, por sidoqofte nje sqarim me pediatrin do te ishte me vlere.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X