Pernenat 3 Shtator, 2020 186

Jetesa ne shtet te huaj

Pershendetje!
Mund te me jape ndonjera informacion ne lidhje me kushtet e qendrimit ne Zvicer? Cfare dokumentash duhen per te shkuar, si eshte qendrimi dhe jetesa atje, njohuri te pergjithshme dmth. Jemi nje familje e re qe po mendojme transferimin ne nje shtet tjeter edhe pse nuk kemi asnje mbeshtetje apo njohje.
P.s ne internet boll kam lexuar por doja te dija pak nga eksperienca juaj apo te afermve tuaj.
Faleminderit !

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X