Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Jashteqitja e femijes pasi fillon ushqimet e ngurta

Pershendetje,
Kam rreth 10dite qe i kam filluae bebit ushqimet e ngurta, pure mefruta dhe pure me perime.
Ditet e para ndodhte qe dilte jashte 1 here ne dy dite por jashteqitja ishte e bute normale, ndersa ne dy ditet e fundit ka filluar del si kakerdhi si ne foto. a eshte normale? Dhe si mund ta ndihmoj bebin qe te dale me kollaj? Flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X