Pernenat 9 Gusht, 2019 445

Jashteqitja e femijes eshte ne ngjyre jeshile. Çfare te bej?

Pershendetje… E kam djalin 3 muaj dhe ka disa dite qe del jashte ngjyre jeshil… Here del normal dhe here te tjera del jeshil? Nk bej dot vizite tek pediatri per momentin, a eshte dicka per tu shqetesuar, cfar mund te bej je kushte shtepie?


  1. Lovi A Alteo

    Un kam 4 muajsh dhe Ashfield si Puna bebit tende del jasht vjerra ime thot se.kan.marr.sysh cunin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X