Pernenat 1 Tetor, 2019 463

Jam ne javen e 28 te shtatzanis dhe doja te ndaja nje problem me nenat me eksperience …

Pershendetje nena😊
Jam ne javen e 28 te shtatzanise, keto dite kam qenë shume e shqetesuar per bebushen.
Femija im eshte nje femije qe leviz dhe godet shume eshte per MashaAllah, por ka disa dite qe nuk gjuan vetem leviz pak dhe shtriqet behet shume e forte si gur. Jam vertet ne merak sepse eshte hera e pare qe me ndodh, mos ndoshta po kthehet ne pozicionin e vetë dhe ndodh kjo gje?
Apo duhet te shkoj sa me pare te bej nje eko?
Kujt i ka ndodhur kjo gje, cfare me keshilloni?
Faleminderit🙂


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X