Pernenat 19 Tetor, 2021 0

Ftohja tek bebet

Prsh kam nje bebe 3 muajsh e gjysem dhe me eshte ftohur ka koll dhe hundet e zena qfar me rekomandoni te perdor nga eksperienca e juaj ju lutem ?
Flm 👋🏻


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje vizite me mjekimin pediater,thoni qe ka kolle duhet degjuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X