Pernenat 14 Prill, 2020 97

Frika e femijes 4 vjec

Pershendetje! Doja tu beja 1 pyetje nga eksperienca ose me te degjuar ju lutem! Mbrem kishim djalin e motres eshte 4 vjec, thoshte ter mbremjen deri nga ora 2 kam frik dhe mbuloej nuk donte te shikonte drite kish frik nga frigoriferi, tv, divani cdo gje vetem te mbulonte koken ne rroba donte e mbytej ne djers. Para dy ditesh ishte semure po temperatur nuk pati ( mos ndoshta e ka pat te brendshme se dim 😞) por ka e 2 jave qesh fort me vete! me thoni ju lutem a ju ka ndodhur e a kam ndryshuar pse bejn kshu? me sygjeroni ndo1 pediatre te mire ne vlore ose e tirane! faleminderit 🙁


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X