Pernenat 5 Nëntor, 2020 356

femija me rrufe

Pershendetje! Kam djalin 12 muajsh peshon 10 kilogram. Ka shume rrufe dhe rrjellje hundesh .cfare me keshilloni te bej .

  1. avatar Anonim-3787

    me peshen eshte shum mir,ndersa sa per rrufen rendsi ka tmos kete temp,mund ti japesh qumesht te ngrohte me mjalte

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Ushqime te ngrohta dhe caj kamomili
    Mund ti perdorni aerosolin me nebial

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X