Pernenat 7 Tetor, 2020 67

Femija i gjuan kokes

Pershendetje, bebi im ka marre nje ves dhe i bie kokes here pas here kur nervozohet. Eshte 1 vitit e gjysem dhe kam filluar te shqetesohem. A thua e ben per teka apo ka ndonje problem tjeter ?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X