Pernenat 5 Prill, 2021 0

Femija flet anglisht, a eshte shqetesuese?

Nena prsh. Kam djalin 2.5 vjec e me flet mire shyqyr zotit, vec shuuume kenge kendon ne anglisht,,, e shum fjale preferon i thote ne ang, edhe pse ne shqip i di..🤔 se di a mund te quhet problem , sepse tv sheh pak,,,, ju flm


  1. Logopede Aurora Lushej

    Përshëndetje, uroj të jeni mirë! A i përdor ai këto fjalë për të komunikuar me ju e me njërëzit e tjerë që e rrethojnë? A ndikon në socializimin me fëmijët e tjerë fakti që ai flet anglisht dhe a ka filluar të krijojë fjali (të bashkojë fjalë bashkë)?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X