Pernenat 22 Qershor, 2019 311

Fekondimi In Vitro

Desha te dija se a ka dikush nga nenat pervoj me kete lloj procesi i te ngelurit Shtatzen. A dini ndonje rast qe eshte ber ne kosove dhe ne cilin spital. ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X