Pernenat 18 Maj, 2021 0

E folura

Pershendetje, uroj te jeni mire.
Djali im eshte 5 vjec dhe akoma nuk flet me fjali te plota. Perserit ne menyre robotike fjalet qe i them une dhe kur e pyes per dicka, kthen pergjigje te mesuara permendesh jo sic ia thote mendja.
E kam cuar ne kopesht dhe eshte shkathtesuar shume ne socializim me femijet e tjere por nuk di te komunikoje e te flase me ta. Kupton gjithcka dhe duket sikur vuan per te nxjerre fjalet por serish nuk flet. Nuk e di nese eshte ngaqe jeton ne Angli dhe ne i flasim shqip ne shtepi ndersa dergjon gjithe kohes anglisht

  1. Logopede Aurora Lushej

    Pershendetje, sa me shpejt konsultohuni me logoped nga afer! Mos prisni me shume

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X