Pernenat 8 Tetor, 2020 124

Dhimbjet e barkut vazhdojne deri ne muajin e trete

A eshte normale qe bebit 3 muajsh ti dhemb barku akoma? Dhe e ushqej akoma me koka silikoni ndikojn kto ne thithjen e ajerit qe i shkaktoj kriza barku?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Ka raste qe ne sh femije colikat vazhdojne deri me 3,4 muaj vetem
    Ju rekomandoj qe koken e silikonin ta puthisni mire ne mure qe mos mati ajer

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X