Pernenat 30 Shtator, 2021 0

Dhimbje barku

Pershendetje si jeni ?kam djalin 2 muajshe dhe ka dhimbje barku nuk e di qfar ti bej te lutem me thoni diçka qe ti pushoje .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X