Pernenat 13 Maj, 2020 351

Bonusi lindjes

Pershendetje nena. Jetoj ne Itali dhe me ane te familjareve kam rregjistruar vajzen brenda 3 mujorit te lindjes. Doja te dija si funsksiono per te terhequr bonusin? Jam nga Shkodra,duhet te shkojn ne Tr per ta terhequr,dhe sa eshte afati ? Ju faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X