Pernenat 24 Shtator, 2021 0

Bonus bebe

Pershendetje, desha nje informacion nga ana juaj nena.
Une kam lindur femijen e parë ne Itali dhe po merrem me regjistrimet sepse me thane qe nese e regjistron brenda 90 ditesh perfiton bonusin prej 400 mij lek te vjetra. Tani me bene prap lemsh sepse me thane qe para se te lindja duhet te kisha paguar nje shume prej 30-40 mij lekesh te vjetra si sigurime dicka e tille, gje qe nuk e kam ditur se ta dija do e kisha bere. Nga eksperiencat tuaja mund te me informoni sado pak?
Faleminderit


  1. ada fejzullahu

    Duhet te kesh 2 vite pune e siguruar te plota dhe te pakten kte vit te kishe 1 muaj pun e siguruar dhe e perfitoje.regjistrin duhet ta besh brenda 60 diteve nese do kishe sigurimet si te permenda.’nuk e perfiton

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X