Pernenat 26 Korrik, 2020 43

Bebja e syrit

Kam nj bebe 3 muajshe e gjys por bebja e syrit te djatht kur ngrihet na gjumi eshte pak me e madhe se bebja e syrit te majt por kjo mund te ndodh dhe gjate dites .. dhe jam e shqetesuar

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju lutem me dergoni nje foto

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X