Pernenat 6 Tetor, 2020 39

Bebi dhimbje barku

Pershendetje,kam djalin 1 muajsh dhe ka shum dhimbje barku,i ka pasur qe kur ka lindur,i kam mar qetesues por shumicen e rasteve nuk i ben efekt. Kam degjuar nga nenat tona per nje bar qe quhet mitriq dhe esht i mir per dhimbjet e barkut.se di sa e vertet eshte kjo.cfare do me keshillonit?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X