Pernenat 7 Nëntor, 2019 485

Babysitter

Mirembrema Mama
Duke qene se me duhet te punoj 1 ore ne dite dhe vajzen e kam te vogel (6 muajshe), kam nevoje per nje zonje qe te mund te ma mbaje ne shtepi. Banoj ne Tirane, brenda unazes. Duke llogaritur dhe rrugen per te qene brenda e gjitha shkon max 2 ore dhe pagesa eshte 100 mije leke ne muaj.
Frika eshte e madhe te fusesh dike ne shpi dhe ti lesh driten e syve por s’kam asnje zgjidhje tjeter.
Faleminderit 🙂🌹


  1. avatar Anonim-3787

    Pershendetje,jam une e interesuar per kete pune,si mund te kontaktojme bashke?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X