Pernenat 6 Gusht, 2021 0

rroba per vajze 16 vjec dhe djale 13 vjec

Pershendetje nena te dashura me falni per kete postim jam nje nene me dy femije te semur nje me epilepsi dhe nje me azme 😭 vajzen e kam 16 vjec djalin 13 jam ne kushte shum te veshtira ekonomike vuaj per buken e gojes mezi ju siguroj nje kafshat femijve te mi 😭😭 se dhe vet jam e semur nuk punoj ma ka ndaluar doktori 😥 tani fillon dhe shkolla nuk kam mundesi tju ble roba do tju kisha lut kush ka roba te perdorura dhe do nje ushqim per mua dhe nje pako makarona jan shum ju e dini cdo te thot te vuajne femijet per nje kafshat buk jeni nena vet me kuptoni shum faleminderit zoti ja u shpebleft


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X