Pernenat 20 Dhjetor, 2019 123

4-vjecari djersitet shume

Kam djalin 4 vjec por me djersin shum, sidomos 10 -15 min e para sapo e ze gjumi. Me pare e nderroja naten 3-4 her ndersa tani vetem 1 ose 2 her sepse me shum rri zbuluar se thot kam vap. Nuk di si tja bej se ambjenti esht njesoj pasi fle ne dhome me ne dhe ne po te rrim zbuluar kemi ftoht, ai jo. Nje doktor me ka then lere te flej me krah te shkurtra por un kam merak se mos ftohet ashtu.
Ju falenderoj paraprakisht per pergjigjen tuaj!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X