Pernenat 17 Mars, 2022 0

😘😍

Përshendetje . Shpresoj qe te gjitha nënat ti ken mir bebushat ❤ doja tju nëse ndonjera nga nënat me ndihmon dot me ndonj karrige për ushyerjen e bebave pasi nuk kam mundesi ta blej te re . Nuk e kerkoj falas por te pakten një cmim pak me te ulet . Shum flm dhe pa ofendime ju lutem 😍


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X