Pernenat 3 Shkurt, 2022 0

Zgjimi i bebit gjate nates

femija im eshte 2 muajsh dhe ndonjehere zgjohet 1 her gjate nates a eshte normale


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Besoj se ngopet,pune mire para gjumit, nese shtesen e ka mire mos e zgjoni naten

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X