Pernenat 28 Janar, 2022 0

uersi

pershendetje kam cunin 2 javesh dhe ka dhimbje barku kur i dhemb shtrengohet shum dhe jasht del shum pak dhe bera nje eko dhe me tha qe duhet ti besh masazh barku por jam shum ne siklet cfr me sugjeroni ju ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X