Pernenat 5 Shkurt, 2022 0

Shtatezani pas 2 aborteve

Pershendetje , Shpresoj te jeni mire
Kam kaluar 2 aborte te nje njepasnjeshem ne gusht dhe janar , A i ka ndodhur ndonjeres keshtu dhe cfare analizash ka bere pas kesaj periudhe? Dhe pas sa kohesh kane ritentuar serisht per nje shtatzani tjeter ? Faleminderit !


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X