Pernenat 4 Janar, 2022 0

Per femit

Deshiroj te di per celolitet dhe pee gjuhen femit qe e perbine.meka ndodj qikes ika ike guha temrenda juka nal fryma guha juka trash menxi qe jakemi kthye guhen vend vetin .deshta te di najsen per ket nese ka naj pediater qe din mem kalxue pi qkahit mun me ndodh


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X