Pernenat 24 Dhjetor, 2021 0

Informacion mbi levizjen

Pershendetje e dashur…Jam jashte temes se faqes por ndoshta marr informcion…
Doja te pyes ndjekesit e faqes nese ndonje i aferm i tyre ka ardhu keto dy ditet e fundit nga Shqiperia ne Itali me pasaporte biometrike?Prinderit e mi kane biletat e prera pasneser per 14 dite dhe te gjitha dokumentat e nevojshme (ftesen nga komuna bashke me permesso dhe karte identiteti timen, jane te vaksinuar me astrazenka e kane green pass,fleten flp,tampone,certifikate familjare dhe nje certifikate martese timen per te vertetuar qe jam e bija)por kam degjuar qe per shkak te rregullave te reja shteti Italian po i kthen ato me pasaporte😔
Faleminderit nese ma poston🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X