Pernenat 26 Janar, 2022 0

Gjumi

Djali im eshte 10 muaj dhe fle shum pak gjat dites dhe bon shume levizje non stop rrin nlevizje pse ndodh kjo ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X